Команда Центру

Володимир Зиль – голова ГО “ ЦЕНТР СУСПІЛЬНИХ
ДІЙ”СІВІТАС”, голова Правління ГО “Центр політичних студій та аналітики”ЕЙДОС” у 2014-2016рр.. З 2006 р. розпочав політичну та громадську діяльність. За досягнення в сфері реалізації державної молодіжної політики, нагороджений грамотою Рівненської міської ради.  Депутат Рівненської міської ради VI скликання. Має досвід організації тренінгової діяльності, публічних заходів, виборчих кампаній.

Тетяна Климчукголова Правління ГО “ ЦЕНТР СУСПІЛЬНИХ ДІЙ”СІВІТАС”, політолог, журналіст, телеведуча. Громадську діяльність розпочала з волонтерської роботи в Комітеті виборців України у 2009 р. Учасник міжнародних, всеукраїнських наукових конференцій з політології. На даний час – журналіст та ведуча новин Рівненської обласної державної телерадіокомпанії «РТБ», що знаходиться в стадії реформування: від державного мовника, до суспільного ЗМІ. Комунікабельна, привітна та життєрадісна.

Петро Долганов – член Правління ГО “ ЦЕНТР СУСПІЛЬНИХ ДІЙ”СІВТАС”, доцент кафедри політичних наук Рівненського державного гуманітарного університету. Із 2007 р. розпочав займатися викладацькою діяльністю. У 2010 р. захистив дисертацію кандидата історичних наук. У 2014 р. проходив науково-методичне стажування в Ізраїлі. За особистий внесок у розвиток науки і національної освіти нагороджений грамотою Рівненської обласної ради. Автор низки публіцистичних аналітичних статей на актуальну суспільно-політичну тематику у місцевих та Всеукраїнських інформаційних порталах. Має досвід підготовки аналітичних матеріалів із проблем поточної публічної політики, розробки та впровадження навчальних курсів соціально-політичної спрямованості.

В’ячеслав Долід – керівник проектів, експерт з адвокації ГО “ ЦЕНТР СУСПІЛЬНИХ ДІЙ”СІВТАС”, кандидат історичних наук, доцент Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти. Фахівець у галузі історії міжнародних відносин. Успішно пройшов серію дистанційних онлайн-курсів від Мічиганського університету та Вищої школи економіки. Активний учасник навчальних програм в аналітичних центрах України.

Снимок3

Сергій Крокос – член Правління ГО “ЦЕНТР СУСПІЛЬНИХ ДІЙ”СІВТАС”, голова ГО “МОЛОДІЖНИЙ ЦЕНТР ПРАЦІ ТА СОЦІАЛЬНИХ ІНВЕСТИЦІЙ “МІКС”, громадський активіст, аналітик, спортсмен, педагог. Розпочав громадську діяльність з участі у творчій самодіяльності та студентському самоврядуванні ВНЗ. Нагороджений за успіхи в реалізації державної молодіжної політики відзнаками Рівненської МР та ОДА. Аналітик у Рівненській області проекту ГО «Центр політичних студій та аналітики» «Функціональне обстеження інституційної спроможності органів влади з питань реалізації гендерної політики». Захоплються, танцями, співом, настільним тенісом та важкою атлетикою. Не уявляє щоденного життя без спорту.

Ольга Будник – голова Наглядової Ради ГО “ ЦЕНТР СУСПІЛЬНИХ ДІЙ”СІВТАС”, виконавчий директор ГО “Центр політичних студій та аналітики”. З 2007 року працює в третьому секторі (політичні партії, ГО). Магістр економічних наук. Проходила стажування в Європейському Парламенті, має досвід міжнародної молодіжної політики. Працювала помічником-консультантом депутата Верховної Ради України. Завершила програми навчання в аналітичних центрах Європи та України. Є керівником Всеукраїнського щорічного освітнього проекту “Вища політична школа”. Займається проектним менеджментом, організаційним розвитком. Має досвід організації світоглядних проектів, тренінгової діяльності, підготовки публіцистичних та аналітичних матеріалів, організації та участі в публічних заходах, прямих ефірах. З усмішкою та вірою в людей по життю.