У Рівному обговорять важливість створення наглядових рад на комунальних підприємствах

4 червня у Рівному представники ГО «Центр суспільних дій «Сівітас» організовують круглий стіл на тему: «Створення наглядових рад – дієвий механізм посилення ефективності, відповідальності та прозорості комунальних підприємств».
Під час заходу планується обговорити можливість прийняття Рівненською обласною радою порядку утворення, організації діяльності та ліквідації наглядових рад в комунальних підприємствах. Зазначимо, що експерти Центру «Ейдос», з метою покращення якості управління комунальними підприємствами та керуючись нормами законодавства України, вже підготували примірний текст такого Порядку та проекту рішення для запровадження наглядових рад в комунальних підприємствах. Відповідний проект рішення є типовим та може бути впроваджений органами місцевого самоврядування Рівненщини.
До участі у круглому столі запрошуються депутати, громадські активісти, журналісти та представники комунальних підприємств.
Захід відбудеться 4 червня 2018 року, о 12:30 за адресою м. Рівне, вул. Симона Петлюри, 17 (Рівненський будинок вчених, 2-ий поверх).
Захід відбудеться в рамках проекту «Прозорі комунальні підприємства», який реалізується «Центром «ЕЙДОС» за фінансової підтримки Посольства Королівства Нідерландів в Україні в рамках Програми MATRA.
ГО «Центр суспільних дій «Сівітас» є регіональним партнером Центру «Ейдос» і координує впровадженням проекту в Рівненській області.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *