Мирогощанська ОТГ зробила кроки до прозорості

На пленарному засіданні чергової сесії Мирогощанської сільської ради восьмого скликання депутати проголосували за всі проекти рішень, що були розроблені на основі рекомендацій коаліції «Прозорі Ради».

Мова йде про внесення змін до Положення про постійні комісії, Тимчасового регламенту роботи виконавчого комітету та Регламенту роботи Мирогощанської сільської ради. Цим рішенням депутати нормативно зафіксували порядок запобігання та врегулювання конфлікту інтересів; прописали вимоги щодо порядку оформлення, оприлюднення та розгляду Мирогощанською сільською радою електронних петицій, зокрема норму, яка передбачає скликання сесії ради для розгляду електронної петиції, що набрала необхідну кількість підписів; закріпили право доступу громадян на пленарні засідання ради, засідання виконавчого комітету та постійних комісій без будь-яких обмежень, тощо.

«Надзвичайно приємно, що новостворені об’єднані територіальні громади намагаються працювати по-новому. Мирогощанська сільська рада у цьому плані є одним з лідерів. Активно долучившись до громадської ініціативи з протидії будь-яким антисоціальним проявам та привівши свої нормативно-правові документи до норм чинного антикорупційного законодавства, депутати показали свою добру волю щодо забезпечення реалізації права громадян на контроль влади» – прокоментував подію координатор коаліції «Прозорі Ради» в Рівненській області, експерт ГО «Центр суспільних дій «Сівітас» В’ячеслав Долід.

Також сьогодні триває робота по впровадженню пропозицій «Прозорих Рад» депутатами Рівненської міської та Острожецької сільської ради.

Для довідки: Проект «Прозорі Ради: адвокасі кампанія з імплементації антикорупційного законодавства місцевими радами» виконується Центром «Ейдос» у співпраці з Центром демократії та верховенства права в рамках проекту «Посилення коаліції РПР», який впроваджується за підтримки Європейського Союзу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *