Коаліція “За рівні можливості” знову запрошує на обговорення.

Експерти оцінили стан дотримання паритетності гендерного представництва в керівництві партійних осередків Рівненщини. Наступним кроком стане звернення учасників коаліції «За рівні можливості» до лідерів осередків політичних партій з пропозицією підписати меморандум про співпрацю. Меморандум передбачає взаємні зобов’язання сторін щодо збільшення кількості жінок на всіх рівнях прийняття політичних рішень.

29 червня у Рівному представники ГО «Центр суспільних дій «Сівітас» організовують круглий стіл на тему «Дотримання гендерного паритету в діяльності осередків політичних партій Рівненщини».

Під час заходу обговорюватимуться наступні питання:

o  презентація результатів моніторингу стану дотримання паритетності гендерного представництва в керівництві партійних осередків.

o  вироблення спільних стратегій покращення доступу жінок до політики та процесу прийняття рішень.

Участь у заході візьмуть депутати Рівненської обласної та міської рад, а також науковці та представники громадськості.

Захід відбудеться 29 червня 2017 року, о 12:00 за адресою м. Рівне, вул. Симона Петлюри, 17 (Рівненський будинок вчених).

Реалізація проекту «Забезпечення гендерного паритету в політичному житті Рівненщини» стала можливою в результаті перемоги в Другому конкурсі малих грантів для підтримки впровадження демократичних змін на місцевому рівні в Рівненській і Волинській областях у рамках проекту «Українська регіональна платформа громадських ініціатив», що здійснюється за фінансової підтримки Європейського Союзу та співадмініструється РОГО «Комітет виборців України».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *