Відбувся круглий стіл на тему «Шляхи співпраці заради забезпечення гендерної рівності у суспільстві»

29 травня 2017 року у м. Рівне в приміщенні Infohub (м. Рівне, вул. Словацького, 3а) відбувся круглий стіл на тему «Шляхи співпраці заради забезпечення гендерної рівності у суспільстві», який реалізовувався Громадською організацією «Рівненська федерація малого та середнього бізнесу «Єдність» ГО “Єдність” в рамках Проекту «Становлення гендерної рівності у суспільстві», що впроваджувався за фінансової підтримки Європейського Союзу, представництво в Україні.
Відбувся розгляд результатів проекту «Становлення гендерної рівності у суспільстві», який реалізовується за фінансової підтримки Європейського Союзу та співадмініструється РОГО «Комітет виборців України».
Учасники круглого столу обговорювали питання дотримання принципів гендерної рівності, формування регіональної гендерної політики з урахуванням концепції Державної соціальної програми забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків на період до 2021 року та сформували висновки щодо подальшої співпраці заради становлення гендерної рівності в усіх сферах суспільного життя.
У заході взяли участь представники громадських організацій, органів державної влади та місцевого самоврядування, громадськості, ЗМІ.
Серед інших у заході також взяв участь експерт ЦЕНТР СУСПІЛЬНИХ ДІЙ “CIVITAS”, керівник проекту “Забезпечення гендерного паритету в політичному житті Рівненщини” Viacheslav Dolid, який презентував проміжні результати проекту “Забезпечення гендерного паритету в політичному житті Рівненщини” та коаліцію інститутів громадянського суспільства “За рівні можливості”. За результатами круглого столу ГО “Єдність” приєдналася до коаліції, ставши її 10-ю учасницею.


Реалізація проекту «Забезпечення гендерного паритету в політичному житті Рівненщини» стала можливою в результаті перемоги в Другому конкурсі малих грантів для підтримки впровадження демократичних змін на місцевому рівні в Рівненській і Волинській областях у рамках проекту «Українська регіональна платформа громадських ініціатив», що здійснюється за фінансової підтримки Європейського Союзу та співадмініструється РОГО «Комітет виборців України».

https://issuu.com/volodymyr…/…/______________-________-29.05

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *