Прокурори і активісти у Рівному розкажуть про спільну боротьбу з політичною корупцією

 

23 березня об 11 год. 00 хв. у прокуратурі Рівненської області відбудеться прес-конференція прокурора Рівненської області Олега Соболя спільно із представниками Всеукраїнського руху з протидії політичній корупції «Під контролем».

Темою заходу є: «Актуальні питання боротьби з корупцією. Співпраця прокуратури з громадськими активістами у викритті порушень в діяльності органів місцевого самоврядування та виконавчої влади».

Політолог Сергій Таран та голова ГО «Центр суспільних дій «Сівітас»-координатор Всеукраїнського Руху з протидії політичній корупції «Під контролем» Володимир Зиль розкажуть також про головні завдання Руху та результати співпраці з прокуратурою у боротьбі з корупцією.

Захід відбудеться за адресою: м. Рівне, вул. 16 Липня, 52 (малий актовий зал, 3 поверх).

Акредитація представників засобів масової інформації здійснюється за телефоном: (098) 562 99 00 (прес-служба прокуратури області).

Прес-служба прокуратури Рівненської області

Довідка:

Всеукраїнський рух з протидії політичній корупції «Під контролем» діє з травня 2016 року як об’єднання регіональних громадських організацій, які послідовно протягом останніх років борються із корупцією у регіонах України. Наразі до Руху входять близько 70 громадських організацій. Головне завдання Всеукраїнського руху «Під контролем» – систематизація та виявлення ознак корупції в діяльності місцевих депутатів, мерів міст та посадових осіб державних органів влади.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *