На спільній нараді обговорили шляхи забезпечення правопорядку в області.

У прокуратурі Рівненської області відбулася координаційна нарада керівників правоохоронних органів з питань протидії корупції та злочинності, насамперед, на пріоритетних напрямах та в організованій формі, за підсумками роботи у 2016 році.

У роботі наради взяли участь голова Рівненської обласної ради Микола Драганчук, заступник голови Рівненської обласної державної адміністрації Ігор Тимошенко, керівники Головного управління Національної поліції в Рівненській області Валерій Присяжнюк, Головного управління Державної фіскальної служби в Рівненській області Дмитро Зайцев, Рівненської митниці Державної фіскальної служби України Андрій Чеборай, військовий прокурор Рівненського гарнізону Віктор Петриченко, начальники Луцького прикордонного загону Микола Скарвінко, управління захисту економіки в Рівненській області ДЗЕ НП України В’ячеслав Єфтеній, управління патрульної поліції в м. Рівне Департаменту патрульної поліції Сергій Мерчук, Поліського управління кіберполіції Департаменту кіберполіції НП України Олег Лепеха, координатор Всеукраїнського руху проти політичної корупції “Під контролем” на Рівненщині Володимир Зиль, а також працівники регіональної, місцевих прокуратур, обласних та міжрегіональних правоохоронних органів.

 

Знешкоджено на території регіону 4 організованих злочинних групи, викрито 41 кримінальне корупційне правопорушення (з них – 7 за повідомленнями Всеукраїнського руху проти політичної корупції “Під контролем”). Постійно тривала робота з попередження, виявлення та припинення незаконних операцій з бурштином, землею, лісом, бюджетними коштами.

Разом з тим, певні прорахунки в організації діяльності правоохоронних органів з протидії правопорушень стали підґрунтям до негативних тенденцій у загальній структурі злочинності.

«Вважаю, що результати у протидії корупції, які маємо, є, без перебільшення, плачевні. Вимагаю реального результату, насамперед очікую ефективної роботи на цьому напрямі спецпідрозділів правоохоронних органів»,– зазначив Олег Соболь.

Своє бачення у взаємодії та вирішенні піднятих проблемних питань висловили усі керівники силових відомств, а також органів влади та місцевого самоврядування.

За результатами наради розроблено комплекс узгоджених заходів, спрямованих на подолання негативних тенденцій у структурі злочинності в області.
За матеріалами прес-служби прокуратури Рівненської області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *