Як забезпечити рівні права жінок і чоловіків у політичному житті Рівненщини?

На прес-брифінгу 24 лютого у Рівному представники ГО «Центр суспільних дій «Сівітас» презентують проект «Забезпечення гендерного паритету в політичному житті Рівненщини».

 

Гендерна рівність є важливою складовою демократії, тому її досягнення має стати однією з пріоритетних цілей на шляху євроінтеграції нашої держави. Разом із забезпеченням рівного доступу до найвищого законодавчого органу, потрібні кроки щодо забезпечення гендерної рівності на керівних посадах осередків політичних партій. Адже через місцеву політику є шанс розкрити ініціативу мільйонів громадян, залучити їх до активного громадського життя, найефективніше використовувати їх знання та життєвий досвід.

 

Під час прес-брифінгу буде:

  • презентовано проект «Забезпечення гендерного паритету в політичному житті Рівненщини»;
  • обґрунтовано важливість ініціативи для політичного життя регіону в цілому та жінок зокрема;
  • оголошено про створення Коаліції громадських організацій щодо дотримання принципів гендерної рівності «За рівні можливості».

 

Ці та інші питання будуть порушені на прес-брифінгу за участі:

  • В’ячеслава Доліда – керівника проекту «Забезпечення гендерного паритету в політичному житті Рівненщини»;
  • Олесі Кириленко – доктора соціологічних наук, професора кафедри політичних наук РДГУ, керівника центру соціально-психологічних досліджень, голови Рівненської обласної організації ВГО «Ліга жінок-виборців України 50/50»;
  • Володимира Зиля – голови ГО «Центр суспільних дій «Сівітас».

 

Захід відбудеться 24 лютого 2017 року, о 12:00 у приміщенні InfoHub (м. Рівне, вул. Словацького, 3а).

 

Реалізація проекту «Забезпечення гендерного паритету в політичному житті Рівненщини» стала можливою в результаті перемоги в Другому конкурсі малих грантів для підтримки впровадження демократичних змін на місцевому рівні в Рівненській і Волинській областях у рамках проекту «Українська регіональна платформа громадських ініціатив», що здійснюється за фінансової підтримки Європейського Союзу та співадмініструється РОГО «Комітет виборців України».

Контакт для довідок: 

В’ячеслав Долід

+38(098)5171080

v.v.dolid@gmail.com

За інформацією ГО “ЦЕНТДѲ²ТАС”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *