Стартував новий проект Центру “СІВІТАС”

На Рівненщині впродовж найближчих 6 місяців реалізовуватиметься проект

“Забезпечення гендерного паритету в політичному житті Рівненщини”

Гендерна рівність є важливою складовою демократії, тому її досягнення має стати однією з пріоритетних цілей на шляху євроінтеграції нашої держави. Разом із забезпеченням рівного доступу до найвищого законодавчого органу, потрібні кроки щодо забезпечення гендерної рівності на керівних посадах осередків політичних партій. Адже через місцеву політику є шанс розкрити ініціативу мільйонів громадян, залучити їх до активного громадського життя, найефективніше використовувати їх знання та життєвий досвід.

3 лютого в приміщенні Рівненської облдержадміністрації відбувся установчий тренінг-семінар для переможців Другого конкурсу малих грантів для підтримки впровадження демократичних змін на місцевому рівні в Рівненській і Волинській областях. А після цього відбулося підписання договорів з представниками організацій та ініціативних груп, які здобули перемогу в Конкурсі і з лютого 2017 року починають реалізацію своїх проектів, в тому числі було підписано договір про реалізацію проекту “ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ГЕНДЕРНОГО ПАРИТЕТУ В ПОЛІТИЧНОМУ ЖИТТІ РІВНЕНЩИНИ”  його керівником – В’ячеславом Долідом та головою ГО “Центр “СІВІТАС” Володимиром Зилем.

 

Реалізація проекту Центру “СІВІТАС” стала можливою в результаті перемоги в Другому конкурсі малих грантів для підтримки впровадження демократичних змін на місцевому рівні в Рівненській і Волинській областях у рамках проекту «Українська регіональна платформа громадських ініціатив», що здійснюється за фінансової підтримки Європейського Союзу та співадмініструється РОГО «Комітет виборців України».

Цілі проекту:

  • проведення громадського моніторингового обстеження осередків політичних партій на предмет виконання норм діючого законодавства щодо забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків;
  • формування у представників політикуму чіткого уявлення про державну гендерну політику та механізми її реалізації;
  • сприяння розширенню лідерських можливостей жінок, їхнього представництва в політичному житті Рівненщини.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *